Aplikacja maszfakture.pl dostępna na Androida!

Data publikacji: 17 lipca 2019 15:22 | Ostatnia aktualizacja: 17 lipca 2019 15:22 | Kategorie: Aktualności, OCR faktur


Aplikacja maszfakture.pl jest już dostępna do pobrania w Google Play na smartfony z systemem Android. Sprawdź ją za darmo!

Aplikacja przeznaczona jest dla firm – jeśli jesteś przedsiębiorcą ceniącym wygodę, to jest ona właśnie dla Ciebie. Apka służy do wykonywania zdjęć faktur kosztowych – za jej pomocą są one natychmiastowo udostępniane księgowości, skąd następuje ich import do programu księgowego. Oszczędza to wasz czas i ogranicza niepotrzebny kontakt z księgowym. Aplikacja jest uzupełnieniem desktopowej wersji systemu maszfakture.pl, z poziomu którego firmy mogą importować faktury również do programów handlowych. Za pomocą technologii OCR możliwe jest zaimportowanie każdego zeskanowanego lub sfotografowanego dokumentu handlowego. Bądź Smart i od teraz miej pewność, że dostarczysz faktury zawsze na czas!

OCR FAKTUR

Aplikacja to także świetne archiwum, dzięki któremu masz faktury zawsze pod ręką. Gdy będziesz potrzebował do nich dostępu, to wystarczy, że zerkniesz do swojego smartfona. Proste, prawda? Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowane jest ryzyko zgubienia i zniszczenia faktur. Aplikacja przechowuje i skanuje także faktury wielostronicowe. Koniec z papierologią!

skany faktur

Niebawem aplikacja będzie wzbogacona o nową funkcjonalność – wystawianie faktur (co dostępne jest już w desktopie). Bliźniacza siostra androidowej wersji – aplikacja na telefony z systemem iOS wkrótce. Obserwujcie nas!

Autor: Tomasz Nowakowski

Wróć do bazy wiedzy