Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

„W wyniku przeprowadzonych testów stwierdzono, że zarówno pod względem formalnym, jak i rachunkowym, faktury sprzedaży (widziane jako dokumenty zakupu przez odbiorcę) przesyłane przy pomocy systemu maszfakture.pl są poprawne. System maszfakture.pl monitoruje listę przesyłanych dokumentów uniemożliwiając dwukrotne przesłanie i zaimportowanie tego samego dokumentu do programu FK, co eliminuje możliwość podwójnego księgowania tego samego dokumentu. Odpowiednia konfiguracja systemu w biurze rachunkowym oraz u jego klienta może w znacznym stopniu (a nawet całkowicie) wyeliminować ręczne wprowadzanie faktur do programów finansowo księgowych. Dodatkowym atutem systemu jest wbudowany moduł do wystawiania faktur przeznaczony dla przedsiębiorstw nie prowadzących gospodarki magazynowej”.

Janina Wolczyszyn
Prezes Zarządu BUI SKwP Sp. z o.o.

Kancelaria Prawno-Podatkowa
Marek Rudy

„Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko. Świadczona usługa w pełni pokrywa się z przedstawioną mi ofertą, natomiast funkcjonalność aplikacji pozwala na zaoszczędzenie czasu przy wprowadzaniu dokumentów do systemów informatycznych służących do księgowości oraz eliminuje ryzyko popełnienia błędów rachunkowych. Aplikacja jest ciągle unowocześniana i dostosowywana do potrzeb Klienta o czym jestem na bieżąco informowany. Współpracę z osobistym opiekunem oceniam jako staranną, terminową cechująca się indywidualnym podejściem do moich potrzeb. Z pełną świadomością polecam usługi i w przypadku jakichkolwiek pytań jestem gotów udzielić pisemnych lub telefonicznych wyjaśnień”.

Marek Rudy
Prezes Zarządu MAREK RUDY KANCELARIA PRAWNO-PODATKOWA

Kancelaria Prawno-Podatkowa PANTEON Hubert Lehmann

„Program maszfakture.pl pozwolił nam jako kancelarii podatkowej przyspieszyć proces księgowania faktur sprzedaży i zakupu naszego klienta. Wprowadzone przez klienta faktury do systemu Subiekt GT są w prosty sposób przesyłane do naszego systemu księgowego Sage Symfnia. Przy dużej ilości dokumentów jest to zdecydowane uproszczenie i pomoc w bieżącej pracy. Dokumenty poddawane są wyłącznie weryfikacji bez potrzeby ich ponownego wprowadzania do systemu księgowego. Nowym udogodnieniem, które mamy nadzieję jeszcze bardziej przyśpieszy import dokumentów, jest możliwość importu wielu faktur jednocześnie. Zadowoleni jesteśmy z faktu, iż twórcy programu maszfakture.pl stale udoskonalają program, dostosowując go do potrzeb naszych oraz pozostałych klientów”.

Bożena Skrzypczak
Kancelaria Prawno -Podatkowa PANTEON Hubert Lehmann

Obróbka Drewna "LEGIERSKI"
Damian Legierski

„Niedawno zakupiliśmy program maszfakture.pl, który okazał się niezwykle pomocnym dla naszej firmy zakupem. Dzięki aplikacji możemy w kilka sekund wysłać wszystkie faktury z jednego miesiąca do naszego biura rachunkowego, co pozwala oszczędzić nam zbędny czas na dostarczanie wszystkich dokumentów, ale również możemy ułatwić naszą pracę dla biura rachunkowego. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, szczególnie z obsługi serwisantów programu maszfakture.pl, którzy rozwiążą każdy napotkany problem. Zachęcamy również inne firmy, które nie są zdecydowane do zakupu programu maszfakture.pl, ponieważ ułatwi Wam pracę nie tylko z biurem księgowym, ale ze zbędną makulaturą”.

Zadowoleni klienci Firmy Obróbki Drewna „LEGIERSKI” Damian Legierski

Biuro rachunkowe Grzegorz Niekra

„Korzystając z programu nie musimy ponownie wprowadzać dokumentów sprzedażowych, a przy dużej ilości faktur zajmowało to dużo czasu. Program bez problemu współpracuje z Symfonią firmy Sage. Jest prosty w obsłudze. Jesteśmy zadowoleni. Po zaimportowaniu dokumentów poinformuję, czy zmiany wprowadzone zgodnie z naszą prośbą są pozytywne. Dziękujemy za miłą współpracę”.

Jolanta Kołbuk Główna Księgowa
Biuro rachunkowe Grzegorz Niekra

STILKAR s.c., Wadowice Krzysztof Lizak

„Za namową księgowego postanowiliśmy wypróbować w firmie program maszfakture.pl. Przesyłanie faktur odbywa się elektronicznie, co ułatwia przesyłanie faktur do biura księgowego oraz kontrahentów. Daje to dużo większą oszczędność pracy i czasu niż przy ręcznym wprowadzaniu faktur do programów księgowych.
Opinia o programie jest pozytywna”
.

 

Krzysztof Lizak
STILKAR s.c., Wadowice

"BAU-TECH" Wojciech Myrta

„Aplikacja maszfakture.pl jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Znacznie uprościła moją pracę związaną z przygotowaniem kompletu dokumentów dla księgowości i pozwoliła zaoszczędzić mnóstwo czasu związanego z literalnym sprawdzaniem ilości faktur sprzedażowych i zakupowych (nie jesteśmy na pełnej księgowości). Instalacja programu przebiegła bardzo szybko i sprawnie z pomocą konsultanta, a sam program jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze. W ciągu kilku minut dokumenty zostają wysłane do księgowości, a w przypadku problemów z wysłaniem któregokolwiek dokumentu za pomocą aplikacji, pojawia się jasny komunikat z numerem niewysłanej faktur/-y. Dodatkowo w górnym lewym roku pojawia się raport informujący o ilości wysłanych i niewysłanych faktur. Podsumowując, program świetnie się sprawdza i odkąd z niego korzystam jestem spokojna o to, że wszystkie dokumenty dotarły do księgowości „na czas”. Polecam!”

Anna Federczak
„BAU-TECH” Wojciech Myrta