Różne systemy księgowe – jedno proste rozwiązanie maszfakture.plAplikacja maszfakture.pl umożliwia przesyłanie faktur drogą elektroniczną pomiędzy różnymi systemami handlowymi i księgowymi. System elektronicznego obiegu dokumentów maszfakture.pl przetłumaczy dokument wystawiony przez Ciebie i za pomocą jednego kliknięcia dostarczy go do systemu handlowego Twojego kontrahenta oraz systemu księgowego biura księgowego, w którym się rozliczasz. System maszfakture.pl obsługuje najpopularniejsze na polskim rynku rozwiązania księgowe, eliminując tym samym proces ręcznego fakturowania.
Powyższe logo firm zostały wykorzystane w celach informacyjnych.

Elektroniczny system obiegu dokumentów maszfakture.pl powstał w oparciu o potrzebę uproszczenia elektronicznej wymiany faktur pomiędzy różnymi systemami handlowymi oraz księgowymi. Aplikacja maszfakture.pl stanowi innowacyjny i jedyny w Polsce system obiegu faktur, za pomocą którego ręczne wprowadzanie faktur do systemów handlowych i księgowych to już przeszłość.

Faktura sprzedaży wystawiona w systemie handlowym zostaje automatycznie pobrana do aplikacji maszfakture.pl, skąd może zostać wysłana do kontrahenta oraz obsługującego firmę biura księgowego. Dokument na koncie kontrahenta widoczny jest w zakładce faktur zakupu gotowy do importu.

Innowacyjny na polskim rynku elektroniczny system obiegu dokumentów maszfakture.pl pozwala pracownikom biura księgowego na błyskawiczne zaimportowanie wszystkich faktur sprzedaży oraz zakupu klientów. Wystarczy, że klient biura wszystkie wystawione oraz otrzymane e-faktury wyśle do księgowości za pośrednictwem maszfakture.pl. Zaimportowane faktury w kilka sekund znajdują się w programie księgowym gotowe do księgowania.
Proponowane rozwiązanie pozwala na bezpieczne i szybkie przesyłanie e-faktur pomiędzy różnymi systemami handlowymi i księgowymi, stanowiąc wyłącznie rolę pośrednika komunikacyjnego. Aplikacja maszfakture.pl znajduje zastosowanie w wymianie faktur:

  •  pomiędzy Tobą a Twoimi kontrahentami,
  •  pomiędzy Tobą a Twoim biurem księgowym,
  •  pomiędzy poszczególnymi działami w obrębie Twojej firmy.

Proces obiegu e-faktur odbywa się w czasie rzeczywistym, co zdecydowanie przyspiesza finalizację każdej transakcji. Niezależnie od producenta systemu handlowego i księgowego, z którego korzystasz (Comarch, InsERT, Sage, Asseco Wapro):

  •  Twoje faktury sprzedaży trafiają do systemu handlowego Twojego kontrahenta,
  •  Twoje faktury zakupu importowane są do Twojego systemu handlowego,
  •  wszystkie wystawione i otrzymane przez Ciebie dokumenty handlowe wysyłane są do systemu księgowego Twojego biura księgowego.