maszfakture.pl | Faktury online

Faktury online

Zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej do 2020 roku faktury online mają stać się głównym systemem fakturowania w Europie. Twoja firma nie musi jednak czekać, aby wyjść naprzeciw nowoczesnej księgowości i tym samym usprawnić swoje funkcjonowanie. System maszfakture.pl pozwala bowiem szybko i bezpiecznie przesyłać zakupowe i sprzedażowe faktury online do biura księgowego obsługującego Twoje przedsiębiorstwo lub też do Twoich kontrahentów. Aplikacja maszfakture.pl obsługuje najczęściej wykorzystywane na krajowym rynku rozwiązania księgowe. Wśród nich można wymienić Comarch ERP, InsERT, Sage czy Asseco Wapro.

Wiele systemów fakturowania – jedno skuteczne rozwiązanie

System maszfakture.pl tłumaczy wystawiane przez Ciebie faktury (np. w systemie Comarch ERP), aby zostały poprawnie odczytane przez inny system fakturowania, z którego korzysta Twój kontrahent lub biuro księgowe. Tym samym, decydując się na faktury online oraz system maszfakture.pl możesz przejść wyłącznie na elektroniczny obieg tego typu dokumentów z kontrahentami i biurem rachunkowym.

Korzyści płynące z faktury online

Dzięki maszfakture.pl przesyłanie i wprowadzanie faktur przebiegnie bez żadnych problemów. Można zapomnieć o błędach związanych z ich przepisywaniem, weryfikacją, ewentualnymi poprawkami oraz czasem poświęconym na zaadresowanie kopert, wysłanie ich do biura księgowego lub kontrahentów. Faktury online są przesyłane w czasie rzeczywistym. Już po paru sekundach docierają do odbiorcy, a ich wysyłka i import sprowadza się do kilku kliknięć, gdyż aplikacja maszfakture.pl wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsem. Faktury online mogą być obsługiwane przez jednego bądź wielu pracowników.

Aplikacja maszfakture.pl spełnia wszelkie warunki, które zostały określone w prawie o rachunkowości. Jest dostępna w kilku pakietach cenowych, m.in. podstawowym i optymalnym, które są skierowane do firm oraz biur rachunkowych. Istnieje również możliwość korzystania z bezpłatnej wersji aplikacji.